niedziela, 7 czerwca 2015

TGA I FIL

  Każdy człowiek, który wiąże swoją przyszłość z muzyką marzy o tym, aby stać na wielkiej scenie razem z takimi sławami jak Roger Waters, Anthony Kiedis czy też James Hetfield, ewentualnie z Marylą Rodowicz albo Jackiem Stachurskim... a The Grizzly Ambulance było supportem polskiego zespołu mogącego pochwalić się takimi albumami jak "Feel", "Feel 2" oraz "Feel 3". Chyba już wiecie o kogo chodzi... nieźle co? 
  Mimo, iż zostaliśmy posądzeni o komercję i sprzedanie się, to powiem Wam, że to by nie byłby taki zły pomysł, tylko, że... graliśmy znowu za darmo :c
  Tak czy owak, cieszę się mega z tego koncertu. Bo po raz pierwszy pozbyłam się barier, bezsensownych ograniczeń. Nie wiem, może to miejsce na mnie pozytywnie wpłynęło. A może już i doświadczenie... 
  Gdy po raz pierwszy graliśmy koncert w Toruniu, czułam się źle. Miałam skrępowane ruchy i wstydziłam się występować. Sądzę, że publiczność to zauważyła. Wtedy pomyślałam "nigdy więcej!". W tym zawodzie trzeba być bardzo pewną siebie osobą. 
  Przyglądam się innym zespołom. Widzę zachowanie ich członków. Oni wiedzą kim są i co robią. Gdyby nawet grali muzykę disco polo  udającą rocka, to ja bym ją kupiła. Bo czuję ich silną osobowość.   Wczorajszy dzień dał mi dużo do myślenia. Czy Fil rzeczywiście powraca na salony? A wraz z nim czy zostanie przywrócona świetność Dody i Mandaryny? Czy uda mi się stworzyć duet z Tolą z Blog 27? 
  Gwiazdy mojego dzieciństwa odradzają się jak feniks z popiołu. Jeśli tak, to trzeba się na to przygotować! Zatem pokochajcie na nowo Fila, posłuchajcie, jak Piotrek ładnie Was prosi :3


Całuję i życzę kolejnego udanego tygodnia
Ola <3

  

5 komentarzy:

 1. Dawno nie słyszałam tych piosenek :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. życzę dalszych sukcesów <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post :)
  Bardzo proszę o poklikanie w linki u mnie w poście,bardzo mi na tym zależy. Jeżeli poklikasz napisz,a ja się odwdzięczę.Jak chcesz weź udział w konkursie :)

  http://martynencjatestuje.blogspot.com/2015/06/wishlist-konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 4. No to gratuluję kolejnego osiągnięcia :) Kurde, wieki nie słyszałam nic o Feelu, sentyment oczywiście mam do tego zespołu, jak i pozostałych artystów, których wymieniłaś, może znów będzie o nich głośno? :) Ta piosenka, to moja ulubiona z ich repertuaru! :)
  http://sloiczeknutelli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń